Brenda Asnicar Fan
Brenda Asnicar Fana Üye Olursanız Seviniriz
Brenda Asnicar Fan
Brenda Asnicar Fana Üye Olursanız Seviniriz
Brenda Asnicar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brenda Asnicar Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Röportaj

YazarMesaj
*~Brendy~*
Admin
Admin
*~Brendy~*

Robert Pattinson Röportaj Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Röportaj   Robert Pattinson Röportaj Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 6:54 pm

Robert Pattinson Video-Röportajından çeviri :

Mädchen.de : Vampir rolüne nasıl hazırlandın ? biraz bahseder misin ?
Robert Pattinson : Amacım gerçek bir Vampiri canlandırmak olmadı. Canlandırdığım karekterde bir Vampirle bir insanı bağdaştırmaya çalıştım. Benim tercihim tamamen insan özelikleri taşıyan vampiri canlandırmaktı.
Mädchen.de : Edward ile ortak yanların var mı ?
Robert Pattinson : Fiziksel olarak birbirimize çok benziyoruz. ( Güler ) … Hayır, çok değil; çok az özelliğimiz benziyor.
Mädchen.de : Edward karekterinde seni etkileyen nedir ?
Robert Pattinson : Edward kitapta her sorunu çözen kahraman olarak anlatılıyor. Kendi gücünün, özeliklerinin farkında değil, yaptığı iyilikler karşılığında teşekkür edilmesini anlayamıyor. O alcakgönüllü bir Kahraman. Ona : - ” Beni kurtardın ! ” denirse , Edward : -” Hayır, ben bir şey yapmadım ” der.
Mädchen.de : Hangi süper güçlerinin olmasını isterdin ?
Robert Pattinson : Zamanı durdurmayı isterdim. Ama süper güçlerle ilgilenmiyorum. Süper güçlerin oldugunda, çevrendeki insanların yardım talepleriyle uğraşırsın. İnsalar sana gelip süper gücünü kullanmak için sorabilir. Süper güce sahip olmak çok zengin olmak gibi. Çok zengin olursa, insanlar gelip borç ister, iste Süper güçlere sahip olmak gibi bir sey.
Mädchen.de : Çekimler esnasında oyunculuğundan kattığın ne oldu ?
Robert Pattinson : Hiç bir kötülük yapmadığın halde ürkütücü gözükmeye çalismak, iyi olup korkunç olduğunu yansıtmak. Vampir rolümde kimseyi öldürmüyordum. Vampir oldugunu gizleyen, korkunç taraflarını gösterdiğin halde öldürmemek. İşte bu…
Mädchen.de : Kötü Vampiri canlandırmak senin için daha mı kolay olurdu ?
Robert Pattinson : Kesinlikle, evet.
Mädchen.de : Alacakaranlık’ta hoşlandığın karekter hangisi ?
Robert Pattinson : Sanırım James. Oynamayı arzuladığım diğer karekterlerden birisi James olurdu. Eğlenceli bir rol.
Mädchen.de : Çekimlerde eğlenceli bir sahneni anlatır mısın ?
Robert Pattinson : Çekimlerin hemen ilk günü Bella’yı kurtarma sahnesini çekiyorduk. Gerçek bir kahraman olarak Bella’yı kollarıma almalıydım. Sahnem için kostüm, incecik Kristin’i kaldırıyordum ki baldırıma kramp girdi. gerçekten utanmıştım. ( Güler )

Kaynak : Mädchen Web Sitesi
https://brendaasnicarfan.yetkinforum.com

Robert Pattinson Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Thomas-Pattinson'un Hayatı
» Brenda Asnicar&Laura Esquivel Röportaj