Brenda Asnicar Fan
Brenda Asnicar Fana Üye Olursanız Seviniriz
Brenda Asnicar Fan
Brenda Asnicar Fana Üye Olursanız Seviniriz
Brenda Asnicar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brenda Asnicar Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !!

YazarMesaj
*~Brendy~*
Admin
Admin
*~Brendy~*

Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !! Empty
MesajKonu: Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !!   Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 3:26 pm

Kendine güvenen parlak bir gitarist , açgözlü bir baştan çıkarıcı , Tom rock star imajını tüm ihtişamıyla oynuyor . Tokio Hotel'in macerası boyunca , genç sanatçı heyecan verici yaşamına açılıyor ve büyük rüyasını gerçekleştiriyor .

Yaz tatilleri sana neyi çağrıştırıyor ?

Tom : Hemen uzak bir adayı düşünüyorum , güneş , güzel bir kumsal , turkuaz rengi su , uzun şekerlemeler ... Çok hoş bir program .

Flörtsüz bir yaz , bu mümkün mü ?

Tom : Hatırlayabildiğim kadarıyla bir ya da birkaç piliçle çıkmadığım bir yaz bilmiyorum ! [Gülümser] Bill'le birlikte yazlarımızı büyük turistik alanlarda geçirirdik , mesela ispanya kıyıları . Oralarda o kadar çok genç ve güzel leydi oluyor ki , onları baştan çıkarmak hiçte zor olmuyor ... [göz kırpar]

Bir yaz aşkı tatilden sonra da sürebilir mi ?

Tom : Bana göre yaz eğlenmenin ve herşeyi düşüncesizce ele almanın zamanıdır , buna aşk da dahil ! Evden çok uzakta , sıcak bir atmosferde rahatlamış ve başkalarına açık oluruz çünkü biliriz ki tatil bitince hepimiz evlerimize döneceğiz . Yani ben inanmıyorum bir yaz aşkının uzun süreceğine . Her neyse en azından bana olmadı .

Kız-erkek arkadaşlıklarına inanıyor musun ?

Tom : Teorik olarak hiçbir şey engellemiyor bir kız ve erkeğin arkadaş olmasını . Ama kabul etmem gerekiyor ki bu tip ilişkiler kolayca bozulabiliyor . Genelde arkadaşlardan biri diğerine aşık olur ve arkadaşlıklarının bir aşk hikayesine dönüşmesini umar . Bu yüzden kız-erkek arasındaki arkadaşlıklar çok muammalı .

Hiç iyi bir kız arkadaşını(sadece arkadaş anlamında xD nasıl çevirsem başka türlü karar veremedim Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !! Blush1 ) baştan çıkarmak için teselli ettin mi ?

Tom : Hayır , Asla ! En azından bilerek yapmadım. İnsanları kullanmaktan nefret ederim özelliklede üzüntülü bir arkadaşı ..

Bir ihaneti affedebilir misin ?

Tom : Kimin bana ihanet ettiğine bağlı . En çok sevdiğim 3 insanı affedebilirim sanırım : Kardeşim Bill , annem Simone ve en iyi arkadaşım Andreas . Bunlar dışındakilere ise merhamet göstermem ve ikinci bir şans vermem .

Kinci misin ?

Tom : Evet , kesinlikle ! Gerektiğini düşündüğümde her zaman intikamımı alırım ...

Örnek verebilir misin ?

Tom : Orta okulda birkaç çocukla halletmem gereken işler vardı . Çok disiplinsiz bir öğrenciydim , her zaman darbe yapmak için orada bulunurdum . Bazı salak çocuklar beni baş öğretmene ispiyonlamaktan çekinmemişlerdi ve bende onlardan intikamımı aldım . Sinsileri hiç sevmem !

Ne tür kötü saldırılara karıştın ? (Öyle bir sormuş ki sanki röpörtajı Tom'la değil , Hamburg hapishanesi kaçkınıyla yapıyor xD )

Tom : Oh , çok kötü bir şey değil . Sadece disiplinsiz bir öğrenciydim , suçlu değildim . Hocalarımı kışkırtmak için birkaç aptalca şey yaptım . Mesela hocanın sandalyesine mürekkep dökmek , kapı koluna yapıştırıcı sürmek ya da masalara birkaç graffiti yapmak ...

Seni ne incitir ?

Tom : Genelde eleştiriyi kabul ederim arkamdan söylenmediği sürece . O eleştirilerin yüzüme söylenmesini tercih ederim . Özellikle duygusal falan olduğumu zannetmiyorum . İncinmem için baya çok eleştiri gerek . Ama Bill bu konuda uzman . [Güler] Benim zayıf noktamı bildiği için beni incitmek ve sinirlendirmek için ne söylenmesi gerektiğini biliyor ...

Ne senin gerçekten aksileşmene sebep olur ?

Tom : Bir tartışma sırasında tam olarak istediklerimi anlatamadan sözümün kesilmesine dayanamam (ama sen kendin başkalarının sözünü kesiyorsun Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !! Img-beee )
Mesela Tokio Hotel'in şeyleri hakkında konuşurken eğer içimizden biri tartışma bitmeden çıkarsa odadan çok sinirlenirim ve aksileşirim . [Güler]

Gruptaki hangi karakter kusuruna dayanamıyorsun ?

Tom : Georg'un enerjik olmaması beni delirtiyor ! Ve bunu diyen tembel bir çocuk ! [güler] Bazen geç kalkmayı ve kendimi etrafta sürüklemeyi sevdiğim doğru ama Georg sanki kış uykusuna yatıyor ! Nerede olursak olalalım , yapılacak ve keşfedilecek bir sürü işimiz olsa da Georg uyumayı tercih ediyor ...

En iyi özelliğin ne ?

Tom : Kendime güvenim sanırım . Hayatta , kendime binlerce soru sormadan rahatça ilerlememi sağlıyor . Bu aynı zamanda diğerleri içinde güven verici . Kendine güvenen bir çocukla bir arada bulunmak rahat bir şey . Bu yüzden ailem ve arkadaşlarım problemleri için bana danışmakta tereddüt etmezler . Yol gösterici rolünü oynamayı seviyorum . [gülümser]

Başarı konusunda rahat mısın ?

Tom : Sosyal yaşamın cesaret kırıcı ilk birkaç saati geçer geçmez , hemen hedefimi buldum . Kalabalıkla ilişki kurmak , fanlara yakın olmak , gazetecilerle olan ilişkimiz .. heyecan verici anlar .. Heyecana , strese ve rock starı olmanın diğer tüm aşırılıklarına bayılıyorum !

Başka hangi mesleği seçebilirdin ?

Tom : Müzik benim en büyük tutkum , büyük çocukluk hayalim . Bugün , bu hayali en iyi şekilde gerçekleştirebilme şansım var . Ben müzikle uyanıyorum ve müzikle uykuya dalıyorum . Harika seyircilerin karşısında tüm Avrupa'da çalıyorum . Şuan başka bir şeyi hayal bile edemem ...

Star kaprislerin var mı ?

Tom : Bu ne benim , ne Bill'in ne de G&G lerin tarzı . Hiçbirimizin garip istekleri olmuyor . Masa üzerinde biraz soda , cips ve pizza bulunması bizi memnun etmeye yetiyor . O garip kaprisleri ve limuzin seremonilerini Amerikalı starlara bırakıyoruz .

Rahatlamak için nasıl bir fantezi kurarsın ? (Çok şaşıracaksınız ama bu fantezi sapık değil Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !! Laught121 )

Tom : Kendimi ailem ve arkadaşlarımla şehir parkında çimenlerin üzerinde yatarken elimdeki birayı içerek ve gökyüzüne bakarak hayal etmeyi severim .. sadece bu . Mutlu olmak için çok şeye ihtiyacım yok : arkadaşlar , biraz doğa , içecek bir şey ve bu kadar işte .

Quiz Express

Hiç okula gitmemek için hasta numarası yaptın mı ?

a. Asla
b. Bazen
c. Sık sık [X]

Neyi zevkle kemirirsin ?

Erikleri .

Bir oyunu kazanmak için hiç hile yaptın mı ?

a. Evet , kaybetmekten nefret ederim [X]
b. Hayır

Arkadaşlarından daha akıllı olduğunu düşünüyor musun ?

a. Evet [X]
b. Hayır

Cinsel aktiviten :

a. Yok
b. Ayda bir
c. Haftada bir
d. Günde bir

=> Saatte bir !!! (Sallama lan Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !! Img-beee )

Kıyafetlerin içini görebilmek için gözlük takar mıydın ?

a. Evet [X]

b. Hayır

Güzel bir piliçle dolaşan çocuğu kıskanır mısın ?

a. Bazen
b. Asla

=> Hayır , güzel piliçle dolaşan hep ben olurum ! (Asla de bari yaa illa havasını atacak Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !! Img-beee )

Hiç bir yabancıyla kavga ettin mi ?

a. Evet
b. Hayır [X]

Ne tür filmlerden hoşlanırsın?

a. Aksiyon [X]

b. Korku
c. Aşk

Hangi günaha hayır diyemezsin ?

Lüks ve tembellik

Hangi günah seni sinir eder ?

Kıskançlık
https://brendaasnicarfan.yetkinforum.com

Tom Kaulitz – Rock Star Hayatının aşırılıklarını Seviyorum !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom Kaulitz
» Bill Kaulitz
» Tom Kaulitz Screenshots
» Bill Kaulitz in Paris, France | 3.Sept.09 | HQ pictures
» BRAVO Star Talk (2005)